PL EN
Wszystkie tekst
1. Czyn narodzin, ,
2017-02-18 14:33:17
Kłaniam się Tobie, Szenrabie Zwycięzco, Który ze współczucia dla wszystkich istot Przejawiasz się w ludzkiej postaci. Zgromadziwszy niezliczone zasługi I oczyściwszy niezliczone zaciemnienia, Jesteś oświecony w siedzibie Najwyższej Czystej Krainy; Twoje wyrzeczenie i zrozumienie są doskonałe i całkowite.
Słońce zawsze świeci, ale z naszego punktu widzenia .... , Tenzin Wangyal Rinpoche, Przebudzanie świętego ciała. Tybetańska joga oddechu i ruchu
2017-01-11 23:04:58
Często zakładamy, że „potem”warunki będą bardziej sprzyjające ..., Tenzin Wangyal Rinpoche, Przebudzanie świętego ciała. Tybetańska joga oddechu i ruchu
2017-01-10 20:56:06
Wiele rodzajów psychologicznej i duchowej pracy nad sobą koncentruje się głównie na umyśle. A niełatwo go zmienić. Prawdopodobnie każdy z nas miał kiedyś dobre intencje, których jednak nie udało mu się wprowadzić w życie. Często czujemy się ograniczeni wzorcami i nawykami, które pragniemy zmienić, nie wiemy jednak, jak to uczynić.
Prana i umysł, Tenzin Wangyal Rinpoche, Przebudzanie świętego ciała. Tybetańska joga oddechu i ruchu
2017-01-10 12:26:20
To, czy nasz umysł będzie subtelny i przejrzysty czy też wręcz przeciwnie - zmącony i niespokojny, zależy właśnie od tego „wiatru”. Tradycje Indii i Tybetu obejmują rozległą wiedzę na temat lung, która nie w pełni zakorzeniła się na Zachodzie.
Trul Khor Obracając Magicznym Kołem , Alejandro Chaoul-Reich,
2017-01-09 21:49:40
Całe doświadczenie, na jawie i we śnie, ma podstawę energetyczną. Ta życiowa energia nazywa się w języku tybetańskim lung, na zachodzie lepiej znana jest pod sanskrycką nazwą prana. Struktura będąca podłożem każdego doświadczenia jest precyzyjną kombinacją różnych warunków i przyczyn. Kiedy potrafimy rozpoznać jego umysłowe, fizyczne i energetyczne składniki, wtedy potrafimy powtórzyć te doświadczenia lub je zmieniać. To pozwala nam tworzyć doświadczenia, które wspierają duchową praktykę i unikać tych, które są niekorzystne.
Bon jako rdzenna tradycja religijna Tybetu, Adam Wysocki,
2017-01-09 15:50:39
Powstanie religii bon sięga czasów bardzo odległych – jej wyznawcy twierdzą, że sprzed 18 tys. lat. Tradycja ta wywodzi się od Tenpy Szenraba Miłoczie (sTon pa gShen rab mi bo che), postaci owianej legendą ...
KI KI SO SO LHA DZIAL LO - 2017, ,
2016-12-29 17:34:48
Dziękujemy Ci Tonpo Szenrabie za Twoje błogosławieństwa, Modlitwy bogów są dla nas źródłem pomocy! Oby Dharma Bon rozprzestrzeniła się i objęła cały wszechświat! Oby czujące istoty posiadły pokój, szczęście i powodzenie! Oby zniknęły grzechy i problemy! Oby zasługa z wykonania tej praktyki spłynęła na wszystkie czujące istoty! Oby w całej samsarze ustały problemy i cierpienia! Oby wszystkie czujące istoty były szczęśliwe!
pustość, ,
2016-10-07 23:23:56
brak rzeczywistego, niezależnego istnienia własnej osoby oraz zjawisk; natura przestrzeni wszystkich zjawisk, której doświadczenie wykracza poza wszelkie pojęcia. W polskiej literaturze buddyjskiej bardzo często spotykane jest również niefortunne tłumaczenie „pustka”
Leczenie formą, energią i światłem , Tenzin Wangyal Rinpocze, Jak równowaga żywiołów zostaje zaburzona
2016-09-06 21:43:52
Nosimy w sobie naturalne pragnienie dążenia do równowagi, podobnie jak mamy naturalną skłonność do rozwijania świadomości i duchowego rozwoju. Można je wypaczyć lub zagłuszyć, ale nic nie zmieni tego, że mądrość, która może doprowadzić nas do harmonii, stanowi nieodłączną część naszej istoty.
Rada, Milu Samleg,
2016-09-06 21:39:11
Czegokolwiek się nauczyłeś, nie ufaj temu co zapisałeś w notatkach, będziesz się wtedy jedynie zwodził. Nie myśl o odkładaniu praktyki na jutro albo pojutrze. Praktyka zajmuje dłuższy czas, nie bądź leniwy.
Wszystkie tekst
banery
b1
HOME > PL >
Share: Facebook Google Twitter
Shortlink: http://boninfo.org/link/309310 sLink