Event
country country
Ten webcast stanowi uzupełnienie całorocznego, bezpłatnego kursu Odzyskiwania Duszy, lecz nie jest jego oficjalną częścią.
2015-10-24 21:0022:30

Połączenie z żyjącym wszechświatem za sprawą pięciu elementów.

Nauki internetowe
Person Tenzin Wangyal Rinpoche sp
Person

Promotor Ligmincha Institute orgPromotor , Związek Garuda org
Place   Internet, INTERNET, ,
contact  , , info@bongaruda.pl
info 

Ten webcast stanowi uzupełnienie całorocznego, bezpłatnego kursu Odzyskiwania Duszy, lecz nie jest jego oficjalną częścią.

Polecana llektura: Leczenie formą, energią i światłem

Nauki po angielsku można słuchać przez: http://www.ligmincha.org/en/programs/broadcast-page.html

Nauki z polskim tłumaczeniem można słuchać na stronie:
http://www.ligmincha.pl/pl/zasoby/webcast/166-jarek.html

Będzie dostępne tłumaczenie na żywo na różne języki. Szczegóły na ten temat znaleźć można na stronie transmisji (po angielsku). Dowiedz się więcej o Instytucie Ligmincha i buddyjskiej tradycji Bon pod adresem www.ligmincha.pl

Zapraszamy także do oglądania nagranych w zeszłych latach nauk internetowych z napisami polskimi http://vimeo.com/ligminchapolska

Tenzin Wangyal Rinpocze –
urodził się w Indiach, w wieku 10 lat wstąpił do klasztoru Menri, gdzie przez wiele lat pobierał nauki od najważniejszych nauczycieli tradycji Bon. W latach 90-tych założył Instytut Ligmincha, w celu zachowania i rozwoju nauk Bon na Zachodzie. Rinpocze jest znanym autorem wielu książek na temat duchowości (m.in. Tybetańska Joga Snu i Śnienia; Leczenie formą, energią i światłem; Tybetańska Joga Ciała, Mowy i Umysłu). Jest duchowym nauczycielem dla wielu osób w USA, Meksyku i Europie. Znany ze swej głębokiej mądrości, przejrzystego stylu nauczania i zdolności czynienia starożytnych tybetańskich nauk jasnymi dla współczesnych ludzi.

Dłuższą biografię Rinpocze można przeczytać tutaj.


.


HOME > EN > Events > Event >
Share: Facebook Twitter
Shortlink: https://boninfo.org/link/371700 sLink