*
Raven Lee jest psychoterapeutą bazującym na psychologii transpersonalnej oraz psychoanalizie jungowskiej; nauczyciel medytacji i hipnoterapii klinicznej. Od 25-ciu lat praktykująca buddyzm, została autoryzowana przez Tenzin Wangyala Rinpocze do nauczania uzdrawiających praktyk bon. Raven jest także mistrzem/nauczycielem Reiki i certyfikowanym uzdrowicielem psychologii energetycznej. W swojej praktyce integruje zasady buddyzmu z szamańskim uzdrawianiem oraz hipnoterapię z zachodnią psychologią i neurobiologią.

Barbara Raven Lee


DE EN ES PL RU
HOME BIO FB
MFoto

Raven Lee jest psychoterapeutką bazującą na psychologii transpersonalnej oraz psychoanalizie jungowskiej; nauczyciel medytacji i hipnoterapii klinicznej. Od 25-ciu lat praktykująca buddyzm, została autoryzowana przez Tenzin Wangyala Rinpocze do nauczania uzdrawiających praktyk bon. Raven jest także mistrzem/nauczycielem Reiki i certyfikowanym uzdrowicielem psychologii energetycznej. W swojej praktyce integruje zasady buddyzmu z szamańskim uzdrawianiem oraz hipnoterapię z zachodnią psychologią i neurobiologią.

Jako członek rady Chamma Ling Crestone w Kolorado, Raven organizuje nauki i wspiera wizję Rinpocze, którą jest powstanie chatek (ang. cabin) dla indywidualnych odosobnień. Urodziła się i wychowała w Hong Kongu. Raven odbyła studia na Uniwersytetach w Szkocji i Kalifornii. Przez kilka lat mieszkała w Niemczech, prowadziła warsztaty we Francji i Azji. Aktualnie mieszka w Los Angeles i pisze książkę o zasadach uzdrawiania buddyjskich praktyk medytacyjnych.

source: http://www.the3doors.org/o-nas/nauczyciele-naszej-akademii.html?Itemid=82


BFoto

Org

EVENT

Share: Facebook Google Twitter
@Shortlink: http://boninfo.org/persona/365459