country country
Tematem kursu będzie praktyka stabilizacji doświadczenia naturalnego stanu – Trekczie i praktyka czystej wizji – Thogal.
2018-09-13 - 2018-09-16

Krople Serca Dharmakaji

Trekczie i Thogal
Person Khenpo Tenpa Yungdrung Rinpoche sp
Person

Promotor Związek Garuda org
Place   Poland, Chamma Ling Poland, 08-470 Wilga , Al. Huberta 4   MAPS
contact  , , jacektrzebuniak86@gmail.com
info  http://ligmincha.pl/pl/terminy/20...

Natura naszego własnego umysłu pozostaje zakryta przez chmury myśli i emocji, aż mistrz pokaże nam źródło, esencję, “kroplę serca”. To jest metoda bezpośredniego wprowadzenia w Dzogczen, najwyższą i najbardziej subtelną ścieżkę medytacji w tradycji Bon.
Tekst “Krople Serca Dharmakai” został napisany przez Szardzę Taszi Gjaltsena, tybetańskiego mistrza, który w czasie swojej śmierci w 1935 r. osiągnął tęczowe ciało, kiedy jego fizyczne ciało rozpuściło się w światło. Szardza Rinpocze był jednym z najważniejszych nauczycieli Yungdrung Bon w swoim czasie; jego książki są obecnie używane w bardzo wielu tybetańskich klasztorach.

Podczas tych nauk, praktykujący uczy się serii metod wywoływania bezpośredniego doświadczenia prawdziwej natury umysłu, doświadczenia własnej esencji.

Tematem tego kursu będzie praktyka stabilizacji doświadczenia naturalnego stanu – Trekczie i praktyka czystej wizji – Thogal.Place   Poland, Chamma Ling Poland, 08-470 Wilga , Al. Huberta 4   MAPS
.


HOME > EN > Events > Event >
Share: Facebook Google Twitter
Shortlink: https://boninfo.org/link/384127 sLink