Wydarzenie
country
Czerwony Garuda (Khung Mar) jest obrońcą Mądrości i Manifestacją Czystej Świadomości. Czerwony Garuda reprezentuje ognistą siłę energii. Praktyka Czerwonego Garudy chroni przed zewnętrznymi, wewnętrznymi i tajemnymi przeszkodami. Przemienia 5 trucizn i wyzwala czujące istoty od cierpienia
2016-07-30 10:00 - 2016-08-07 18:00

Czerwony Garuda


Person Latri Nyima Dakpa Rinpoche sp
Person

Promotor Instytut Sardza Ling org
Place   Poland, Chamma Ling Poland, 08-470 Wilga , Al. Huberta 4   MAPS
contact  , ,
info  http://sardza.linuxpl.info/czerwo...

Czerwony Garuda (Khung Mar) jest obrońcą Mądrości i Manifestacją Czystej Świadomości. Czerwony Garuda reprezentuje ognistą siłę energii. Praktyka Czerwonego Garudy chroni przed zewnętrznymi, wewnętrznymi i tajemnymi przeszkodami. Przemienia 5 trucizn i wyzwala czujące istoty od cierpienia. Praktyki Czerwonego Garudy są wysoce uzdrawiające na każdej z płaszczyzn fizycznej, emocjonalnej i duchowej.··Ta starożytna nauka Czerwonego Garudy należą do kategorii tantrycznych praktyk. Tantra jest ścieżką transformacji, która przemienia negatywność i niewiedzę w świadomość.

Istnieje kilka celów tych nauk. Pierwszym jest uzdrowienie siebie, poprzez przyjęcie energii, mocy, błogosławieństwa i ochrony od Czerwonego Garudy. Drugim celem jest, pokazanie nam, jak generować moc i zdolność do przekształcenia negatywnych zakłóceń i przeszkód i leczyć choroby innych.
W czasie odosobnienia z Rinpoche Nyima Dakpą zapoznamy się z tymi drogocennymi naukami. Otrzymamy pełne instrukcje i wyjaśnienia do praktyk i inicjacje.
Zachęcamy do uczestnictwa i bycia częścią tego unikalnego wydarzenia.Place   Poland, Chamma Ling Poland, 08-470 Wilga , Al. Huberta 4   MAPS
.


HOME > PL > Wydarzenia > Wydarzenie >
Share: Facebook Twitter
Shortlink: https://boninfo.org/link/365671 sLink