country
Tenzin Wangyal Rinpocze po raz kolejny udzieli darmowych nauk internetowych, tym razem będzie mówił o oczyszczaniu karmy za pomocą dźwięku i wizualizacji.
2013-12-14

Oczyszczanie twojej karmy za pomocą mantry

Nauki internetowe
Person Tenzin Wangyal Rinpoche sp
Person

Promotor Związek Garuda org
Place   Poland
contact  info@bongaruda.pl, ,
info  http://www.ligmincha.pl/pl/termin...

Wywodzące się z tradycji buddyjskiej Bon nauki Dzogczen
Oczyszczanie twojej karmy za pomocą mantry z gesze Tenzinem Wangyalem Rinpocze
14 grudzień 2013, 15.00.-21.30

Nauki będą tłumaczone symultanicznie
Dołącz do nas, by odbyć za pośrednictwem internetu w godzinach od 15.00. do 21.30. całodniowe odosobnienie.

Opis praktyki Oczyszczania mantrą można znaleźć tutaj.
 

Nauki po angielsku można słuchać przez: http://www.ligmincha.org/en/programs/broadcast-page.html

Nauki z polskim tłumaczeniem:
Na ekranie swojego komputera otwórz dwa okna; jedno z oryginalnym linkiem http://www.ligmincha.org/en/programs/broadcast-page.html pod którym na żywo transmitowany jest Rinpocze. Przycisz dźwięk wersji angielskiej i otwórz drugie okno z linkiem http://www.justin.tv/jahrekk podgłoś dźwięk wersji polskiej i zminimalizuj to okno. Ogladaj obraz z Tenzinem Wangyalem Rinpocze na żywo i słuchaj tłumaczenia na język polski.

Ponieważ zbliża się do nas koniec roku, jest to bardzo dobry czas, by zająć się oczyszczeniem karmy zgromadzonej w ciągu mijającego roku, zaspokoić zadawnione długi karmiczne i wyzwolić  się do bardziej radosnego i spontanicznego życia.

Karma to sanskryckie określenie oznaczające „działanie”. Wedle tybetańskich tradycji Bonu i Buddyzmu, dowolne działanie, któremu towarzyszyła intencja zostawia ślad, czy to pozytywny, czy negatywny, w strumieniu twojego umysłu. Ów ślad wyda owoc, kiedy tylko dojrzeją ku temu odpowiednie warunki, tak by umożliwić jego manifestację. Oczyszczając negatywną karmę, uwalniasz się spod więzów warunków i możesz łatwiej wyzwolić się od powtarzania szkodliwych wzorców zachowań i myślenia.

Podczas tego webcastu, gesze Tenzin Wangyal Rinpocze wyjaśni i poprowadzi medytację składającą się z wizualizacji połączonej z recytacją potężnej mantry oczyszczającej A Kar A Me. Jest to jedna z tak zwanych Wielkich Mantr w Bonie. Pozostałe medytacje poprowadzone zostaną przez wieloletnią uczennicę Rinpocze. Praktyki te pochodzą z Przekazu Doświadczenia Mistrzów z Szang Szung i tradycyjnie wykonywane są w celu przygotowania osoby praktykującej do bycia naczyniem zdolnym by zachować wyższą wiedzę duchową oraz do stania się wehikułem gruntownej przemiany.

Rozsianych po całym świecie uczniów  i uczennice Rinpocze zachęca się, by zaplanowali i zorganizowali otwarte dla wszystkich swoje własne wydarzenia wspólnego uczestnictwa z innymi ludźmi w tym całodniowym webcaście.

PROGRAM
15.00.-16.15 NAUKI
16.15.-16.45 przerwa
16.45-17.45 PRAKTYKA
17.45.-18.15. przerwa
18.15.-19.30. NAUKI
19.30.-20.30. przerwa
20.30.-21.30. PRAKTYKA

Będzie dostępne tłumaczenie na żywo na wiele języków. Szczegóły na ten temat znaleźć można na stronie transmisji.

Dowiedz się więcej o Tenzinie Wangyalu Rinpocze i buddyjskiej tradycji Bon pod adresem (po angielsku) http://www.ligmincha.org/

Sprawdź pełną listę bezpłatnych webcastów Tenzina Wangyala Rinpocze na żywo z roku 2013 pod adresem (po angielsku): http://ligmincha.org/en/programs/internet-teachings-podcast.html

 

Teksty śpiewane podczas webcastu:
.


HOME > PL > Wydarzenia > Wydarzenie >
Share: Facebook Google Twitter
@Shortlink: https://boninfo.org/event/365922