country
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych snami, świadomym śnieniem i buddyjską pracą ze snami na darmowe nauki internetowe.
2013-12-19

Joga Śnienia

Nauki internetowe Tenzina Wangyala Rinpocze na temat Jogi Śnienia
Person Tenzin Wangyal Rinpoche sp
Person

Promotor Związek Garuda org
Place   Poland
contact  info@bongaruda.pl, ,
info  http://www.ligmincha.pl/pl/termin...

Pochodzące z buddyjskiej tradycji Bon nauki przekazywane przez internet
Joga Śnienia

Tenzin Wangyal Rinpocze
19 grudnia 2013, godz. 18-19.30

Powiada się, że praktyka jogi śnienia pogłębia naszą zdolność pozostawania świadomym, wtedy gdy jednocześnie doświadczamy czegoś: snów śnionych nocą, sennej natury doświadczeń w ciągu dnia i stanu bar-do po naszej śmierci. I faktycznie, praktyka jogi śnienia jest potężnym narzędziem przebudzenia używanym od setek lat przez wielkich mistrzów tradycji tybetańskich. Odmiennie od postrzegania snów przez zachodnią psychologię, w tybetańskim podejściu do jogi śnienia, celem ostatecznym tej praktyki jest rozpoznanie natury umysłu, czy też stanu oświecenia jako takiego.

Udzielane przez Tenzina Wangyala Rinpocze nauki jogi śnienia pochodzą z Tantry Matki (Ma Gyud), która zawiera jedne z najważniejszych cykli nauk w buddyjskiej tradycji Bon. Podczas odosobnień poświęconych tej praktyce, Rinpocze zazwyczaj omawia związki pomiędzy śnieniem, a życiem na jawie oraz pomiędzy śnieniem, a doświadczeniami pośmiertnymi. Udziela również instrukcji na temat „czterech przygotowań” do snu i na temat metod i sposobów wykorzystania tak zwanego jasnego śnienia.

Więcej na temat Jogi Śnienia tutaj.

Nauki po angielsku można słuchać przez:
http://www.ligmincha.org/en/programs/broadcast-page.html

Nauki z polskim tłumaczeniem:
Na ekranie swojego komputera otwórz dwa okna; jedno z oryginalnym linkiem http://www.ligmincha.org/en/programs/broadcast-page.html pod którym na żywo transmitowany jest Rinpocze. Przycisz dźwięk wersji angielskiej i otwórz drugie okno z linkiem http://www.justin.tv/jahrekk podgłoś dźwięk wersji polskiej i zminimalizuj to okno. Ogladaj obraz z Tenzinem Wangyalem Rinpocze na żywo i słuchaj tłumaczenia na język polski.

Będzie dostępne tłumaczenie na żywo na wiele języków. Szczegóły na ten temat znaleźć można na stronie transmisji (po angielsku). Dowiedz się więcej o Tenzinie Wangyalu Rinpocze i buddyjskiej tradycji Bon pod adresem (po angielsku) http://www.ligmincha.org/

Zapraszamy także do oglądania nagranych w zeszłych latach nauk internetowych z napisami polskimi
http://vimeo.com/search?q=ligmincha%20polska

.
.


HOME > PL > Wydarzenia > Wydarzenie >
Share: Facebook Twitter
@Shortlink: https://boninfo.org/event/365921