country
Zapraszamy na darmowy wykład przez internet, który poprowadzi mistrz tradycji Bon - Tenzin Wangyal Rinpocze.
2014-07-06

21 Gwoździ: medytacja dzogczen, cz.2

Webcast - nauki internetowe
Person Tenzin Wangyal Rinpoche sp
Person

Promotor Związek Garuda org
Place   Poland
contact  info@bongaruda.pl, ,
info  http://www.ligmincha.pl/pl/termin...

21 Gwoździ: medytacja dzogczen, cz.2

Tenzin Wangyal Rinpocze
6 lipiec 2014, godz. 21-22.30

Nauki po angielsku można słuchać przez: http://www.ligmincha.org/en/programs/broadcast-page.html
Zbliżający się webcast nadawany będzie z nowej strony. Kilka minut przed rozpoczęciem webcastu należy wejść na stronę ligmincha.org i kliknąć w link „view the webcast”. Potem wystarczy podać swoje imię oraz adres e-mail. Na dotychczasowej stronie na Ustream`ie będzie też notka od producentki naszych webcastów Polly Turner informująca o tym, w jaki sposób przełączyć się na naszą nową stronę.

Nauki z polskim tłumaczeniem:
Na ekranie swojego komputera otwórz dwa okna; jedno z oryginalnym linkiem http://www.ligmincha.org/en/programs/broadcast-page.html pod którym na żywo transmitowany jest Rinpocze. Przycisz dźwięk wersji angielskiej i otwórz drugie okno z linkiem http://www.justin.tv/jahrekk podgłoś dźwięk wersji polskiej i zminimalizuj to okno. Ogladaj obraz z Tenzinem Wangyalem Rinpocze na żywo i słuchaj tłumaczenia na język polski.

Będzie dostępne tłumaczenie na żywo na wiele języków. Szczegóły na ten temat znaleźć można na stronie transmisji (po angielsku). Dowiedz się więcej o Instytucie Ligmincha i buddyjskiej tradycji Bon pod adresem (po angielsku) http://www.ligmincha.org/

Zapraszamy także do oglądania nagranych w zeszłych latach nauk internetowych z napisami polskimi http://vimeo.com/search?q=ligmincha%20polska

Tenzin Wangyal Rinpocze –
urodził się w Indiach, w wieku 10 lat wstąpił do klasztoru Menri, gdzie przez wiele lat pobierał nauki od najważniejszych nauczycieli tradycji Bon. W latach 90-tych założył Instytut Ligmincha, w celu zachowania i rozwoju nauk Bon na Zachodzie. Rinpocze jest znanym autorem wielu książek na temat duchowości (m.in. Tybetańska Joga Snu i Śnienia; Leczenie formą, energią i światłem; Tybetańska Joga Ciała, Mowy i Umysłu). Jest duchowym nauczycielem dla wielu osób w USA, Meksyku i Europie. Znany ze swej głębokiej mądrości, przejrzystego stylu nauczania i zdolności czynienia starożytnych tybetańskich nauk jasnymi dla współczesnych ludzi.

Dłuższą biografię Rinpocze można przeczytać tutaj.


.


HOME > PL > Wydarzenia > Wydarzenie >
Share: Facebook Google Twitter
@Shortlink: https://boninfo.org/event/365887