country
Marcy Vaughn opowie w jaki sposób praktykować obecność w życiu codziennym, dlaczego jest to tak ważna metoda i jake korzyści wynikają z wniesienia więcej obecności w wyzwania codziennego życia.
2014-12-05

Przebudzenie auntentycznej obecności

Wykład i medytacja
Person Marcy Vaughn sp
Person

Promotor Związek Garuda org
Place   Poland, Warszawa, Towarowa 22
contact  info@bongaruda.pl, ,
info  http://www.ligmincha.pl/pl/termin...

Wykład i medytacja
Przebudzenie autentycznej obecności

Prowadzi Marcy Vaughn
5 grudnia 2014, godz. 19-21
Warszawa, Jupiter Centrum, ul. Towarowa 22, sala 6

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zarówno praktykujących buddzym jak i nowe osoby, na wykład medytacyjny, który poprowadzi wspaniała nauczycielka z USA – Marcy Vaughn. We wszyskich szkołach buddyjskich, a także innych tradycjach duchowych, uczy się na temat bycia obecnym, spoczywaia w tu i teraz. Marcy Vaughn opowie w jaki sposób praktykować obecność w życiu codziennym, dlaczego jest to tak ważna metoda i jake korzyści wynikają z wniesienia więcej obecności w wyzwania codziennego życia.

Marcy Vaughn - Dyrektor Nauk i Praktyk w Ligmincha USA, wieloletnia uczennica
Tenzina Wangyala Rinpocze, która praktykuje buddzym i bon od 1974 roku. Marcy redagowała kilka książek Tenzina Wangyala: Uzdrawianie Dźwiękiem w Tradycji Tybetańskiej, Przebudzenie Świętego Ciała, Przebudzenie Świetlistego Umysłu. Skończyła program kontemplatywnej psychoterapii na Uniwersytecie Naropa. Marcy prowadzi kursy medytacyjne w różnych miejscach w USA, Meksyku i wielu krajach Europy. Organizuje także programy terapeutyczne oparte na uważności, wizualizacji i praktykach kontemplacyjnych. Marcy współtworzyła i naucza w Akademii Trzech Bram, trzyletnim programie łączącym psychoterapię z praktykami bon, w którym uczestnicy uczą się praktyk medytacyjnych rozwijających doświadczenie świętego ciała, autentycznej mowy i świetlistego umysłu.

Wykład jest otwarty (darmowy).
Wykład będzie w języku angielskim z tłumaczeniem na polski.

Prosimy o internetową rejstrację (osoby zarejstrowane otrzymją po wykładzie materiały)rejestracja.png


.


HOME > PL > Wydarzenia > Wydarzenie >
Share: Facebook Google Twitter
@Shortlink: https://boninfo.org/event/365867