Wydarzenie
country
Podczas reatritu: - zapoznamy się z podstawami tybetańskiej wiedzy o energiach pięciu elementów, - poznamy podstawowe sposoby równoważenia tych energii w nas samych i w naszym otoczeniu. - nauczymy się praktyki z dadarem, aby samodzielnie harmonizować zarówno nasze ciało jak i nasze mieszkanie, miejsce pracy czy środowisko w jakim żyjemy.
2015-04-29 - 2015-05-03

Praktyka 5 Elementów

Jak podnieść poziom własnej energii, poprawić stan swojego zdrowia oraz poprawić relacje z bliźnimi.
Person Khenpo Ratsa Geshe Tenzin Dargye sp
Person

Promotor Instytut Sardza Ling org
Place   Poland, Chamma Ling Poland, 08-470 Wilga , Al. Huberta 4   MAPS
contact  Jakub Rokuszewski , 662035669, jrokuszewski@wp.pl
info  http://sardza.linuxpl.info/prakty...

Praktyka 5 Elementów

Jak podnieść poziom własnej energii, poprawić stan swojego zdrowia oraz poprawić relacje z bliźnimi.
Khenpo Ratsa Geshe Tenzin Dargye


Wiedza o energiach elementów: ziemi, wody, ognia, powietrza i przestrzeni leży u podstaw tybetańskiej i chińskiej medycyny, astrologii i psychologii. Energie te tworzą zarówno cały otaczający nas kosmos, wszechświat w jakim żyjemy jak i nasze ciała na wielu poziomach.

Nadmiar lub brak energii któregoś z elementów powoduje zaburzenie równowagi w nas samych, a to daje w konsekwencji dyskomfort na poziomie psychicznym lub fizycznym. Wszystkie te poziomy są ze sobą powiązane, tak więc np. nadmiar elementu ognia lub powietrza lub niedobór żywiołu ziemi lub wody daje nam np. odczucie ciągłego niepokoju. Gdy to odczucie się utrzymuje zbyt długo, to przenosi się na plan fizyczny powodując nierównowagę energetyczną, która w konsekwencji spowoduje chorobę.

Nadmierna nierównowaga energii pięciu elementów odbija się niekorzystnie na naszym zdrowiu, na naszych relacjach z ludźmi, na naszych związkach, utrudnia radzenie sobie z przeciwnościami w codziennym życiu.

Podczas reatritu:

  • zapoznamy się z podstawami tybetańskiej wiedzy o energiach pięciu elementów,
  • poznamy sposoby równoważenia tych energii w nas samych i w naszym otoczeniu.
  • nauczymy się praktyki z dadarem, aby samodzielnie harmonizować zarówno nasze ciało jak i nasze mieszkanie, miejsce pracy czy środowisko w jakim żyjemy.


[Pełna informacja: http://sardza.linuxpl.info]Zasady uczestnictwa:
W odosobnieniu można uczestniczć po wpłaceniu darowizny na konto Instytutu Śardza Ling w wysokości 240 zł (60 zł za dzień nauk) do dnia 25.04.2015. Istnieje też możliwość wpłaty darowizny na miejscu w dniu rozpoczęcia retritu w wysokości 70 zł za dzień. 

Dane do przelewu: 


Nr konta Instytutu Śardza Ling: 66 1020 1097 0000 7102 0173 7576
Instytut Śardza Ling, Borków 23, 05-340 Kołbiel


W tytule prosimy podać: ,, Darowizna na rzecz Odosobnienia 5 elementów”
Dodatkowo w tytule lub dodatkowych informacjach: Imię nazwisko uczestnika/uczestników, ilość dni za które wniesiono darowiznę. 

 Notka biograficzna :

Khenpo Ratsa Geshe Tenzin Dargje jest opatem Tashi Ling klasztoru Gygye Thaten w Dhorpatan Nepalu. Urodził się w 1965 roku w Jomsom, w Mustangu i wieku 14 postanowił zostać mnichem. Studiował w szkole dialektycznej Bon w klasztorze Menri i osiągnął tytul Geshe ( odpowiednik zachodniego tytułu doktora filozofii PhD).

Następnie przez sześć lat pracował jako organizator Bon Children Welfare Center i ambulatorium. Khenpo Geshe Tenzin Dargje jest obecnie opatem klasztoru Dhorpatan w Nepalu, naucza również w USA i Europie ZachodPlace   Poland, Chamma Ling Poland, 08-470 Wilga , Al. Huberta 4   MAPS
.


HOME > PL > Wydarzenia > Wydarzenie >
Share: Facebook Google Twitter
@Shortlink: https://boninfo.org/event/365814