Wydarzenie
country
Czas równonocy jest dobrym okresem do wykonania praktyk oczyszczających, jak również do rozpoczęcia nowego etapu na swojej ścieżce duchowej.
2016-04-02 10:00 - 2016-04-03 18:00

Równonoc wiosenna

Intensywna praktyka weekendowa
Person Marek Górny sp
Person

Promotor Brama Południa org
Place   Poland, Katowice
contact  , , katowice@medytacja.net
info  http://bon.medytacja.net/vpage/69...
FB  https://www.facebook.com/events/1...

Zapraszamy także w piątek 01.04.2016 [info] na wykład otwarty Dzogczen - nauki tajemne.

Celem praktyk nyndro jest przygotowanie umysłu do samorozpoznania, tak aby mógł on "zobaczyć" swoją własną naturę, swój Naturalny Stan lub innymi słowy aby mógł on zostać "przebudzony". Jest wiele blokad, które zaciemniają naszą "wizję" i dlatego nie możemy normalnie "widzieć" lub doświadczać ostatecznej esencji (istoty) naszego umysłu. Te blokady czy zaciemnienia muszą być usunięte aby "widzieć", tak jak zwierciadło musi być odkurzone zanim może przejrzyście odbijać. Pomimo tego że wysokie oraz najwyższe nauki są aktualnie udzielane każdemu zainteresowanemu, to możliwość ich skutecznego praktykowania, wymaga solidnej podstawy jaką daje nyndro. Każdy poważny praktykujący czy to dzogczen czy tantrę powinien wykonywać praktyki nyndro przez całe swoje życie. Różne cykle nauk posiadają rożne, aczkolwiek podobne praktyki składające się na nyndro, ich istotą jest przygotować praktykującego do przebudzenia. Czas równonocy jest dobrym okresem do wykonania praktyk oczyszczających, jak również do rozpoczęcia nowego etapu na swojej ścieżce duchowej. Zapraszamy zainteresowane osoby, zarówno zaawansowanych praktykujących, początkujących oraz sympatyków  do wspólnej weekendowej sesji nyndro.

W trakcie weekendu między innymi: rozważania (wartość ludzkiego odrodzenia, nietrwałość, prawo karmy, wady samsary), schronienie, współczucie, lami naldzior, ofiarowanie mandali, oczyszczające mantry, oczyszczające oddechy, pudża, koncert. 

PROGRAM
sobota

  • 10:00-12:45 - Praktyka 1 sesja
  • 13:30-15:00 - przerwa obiadowa
  • 15:00-18:00 - Praktyka 2 sesja

niedziela

Dojazd - [link]
Zajęcia prowadzi Marek Górny - [więcej informacji]
Koszt udziału – dobrowolne darowizny, wg uznania [możliwość wpłaty przelewem]

W związku z ograniczoną ilość miejsc, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Wymagane zgłoszenie udziału do dnia 31.03.2016 poniższym klawiszem..:.

 

  synergia

.


HOME > PL > Wydarzenia > Wydarzenie >
Share: Facebook Google Twitter
@Shortlink: https://boninfo.org/event/365694